1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Naujienos

Kauno socialdemokratai Seime ir Kauno m. taryboje rado lėšų Pamenunės tiltui

Kauno socialdemokratų ir Seimo socialdemokratų frakcijos narių Orintos Leiputės ir Birutės Vėsaitės pastangos dėl Kauno Panemunės tilto nenuėjo veltui. Rimti argumentai dėl šio tilto svarbos įtikino Vyriausybę padidinti Kauno miestui skolinimosi limitą iki 10 proc. (t.y., apie 40-50 mln. litų) ir dar papildomai skirti nemažiau kaip 5 mln. litų per metus Panemunės tilto atstatymui.

 Seimo narės, bendradarbiaudamos su Kauno m. vicemeru Vasilijumi Popovu, Administracijos direktoriaus pavaduotojais Steponu Vaičikausku ir Jonu Juču bei Kauno m. tarybos socialdemokratų frakcijos seniūnu Valiu Venslovu, nuosekliai ieškojo Panemunės tilto atstatymo finansavimo šaltinių nuo pat tilto uždarymo 2012 m. ir jo susprogdinimo 2013 m. sausį. Padidinus Kauno miesto skolinimosi limitą 10 proc., 20 mln. litų bus skiriama Panemunės tilto rekonstrukcijai, o likusios lėšos bus panaudojamos kitoms miesto reikmėms.

Panemunės tilto atstatymui reikia apie 106 mln. Lt. Buvusios Vyriausybės 2012 m. skirta ir 2013 m. buvo numatyta skirti vos po 5 mln. Lt. Sutartis su rangovu pasirašyta 5 metams, tačiau tilto atstatymo darbai buvo užstrigę.

Pagerank

Visos teisės saugomos. © www.birutevesaite.lt. E-sprendimas: Aurelija Lankelienė ir a4joomla.com