1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Naujienos

Diskusija Lietuvos sporto universitete

Kovo 10-ąją Lietuvos sporto universitete (LSU) buvo organizuota politikų ir studentų diskusija, skirta paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Po jos taip pat vyko tinklinio 3 prieš 3 turnyras, kuriame savo jėgas galėjo išbandyti politikų bei universiteto studentų komandos. Diskusijoje LSU dalyvavo Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno skyriaus, Liberalų sąjudžio ir visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas" atstovai. Socialdemokratus diskusijoje atstovavo LR Seimo narė Birutė Vėsaitė bei Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotojas Vasilijus Popovas.

Socialdemokratai pasidalino savo mintimis bei gyvais prisiminimais apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą kovo 11-ąją, teigė, jog link šios istorinės dienos vedė ilgos ir nuoseklios Lietuvos žmonių pastangos, todėl pati data tėra simbolinė. Studentai aktyviai domėjosi ne tik apie laisvės ir demokratijos reikšmę kiekvienam iš diskusijoje dalyvavusių politikų, bet ir klausinėjo apie politines valstybės ir miesto aktualijas. Birutė Vėsaitė bei Vasilijus Popovas, aptardami dabartines Kauno miesto realijas bei lygindami jas su ano laikmečio iššūkiais, pasidalino savo prisiminimais apie darbą vienoje pirmųjų demokratiškai išrinktų Kauno miesto savivaldybės tarybų 1997 metais.

Po diskusijos studentai bei dalis politikų skubėjo į tinklinio turnyrą. Jame Kauno socialdemokratų komandą atstovavo Kęstutis Tepelys, Rasa Bliujienė ir Vytas Jurevičius. Sėkmingai turnyre startavę pergale prieš liberalų komandą, socialdemokratai iškovojo 2 pergales bei patyrė 2 pralaimėjus ir galutinėje turnyrinėje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą.

www.lsdpkaunas.lt informacija

Pagerank

Visos teisės saugomos. © www.birutevesaite.lt. E-sprendimas: Aurelija Lankelienė ir a4joomla.com