1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Naujienos

Dviejų sektorinių praktinio mokymo centrų atidarymas

Kovo 28 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko dviejų sektorinių praktinio mokymo centrų atidarymo šventė. Atidaryme dalyvavo, Lietuvos Respublikos Seimo narės Orinta Leiputė ir Birutė Vėsaitė, Lietuvos Respublikos  Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis ir kiti svečiai.

Tai vieninteliai sektoriniai praktinio mokymo centrai Kauno regione, ruošiantys maisto produktų gamybos ir viešbučių, restoranų bei viešojo maitinimo sektoriaus specialistus.Darbuotojai rengiami bendradarbiaujant su darbdaviais: didžiausiomis mėsos perdirbimo įmonėmis, viešbučiais,duonos ir konditerijos įmonėmis, taip pat partneriais iš užsienio.

Praktinio mokymo centrai įrengti modernizavus Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro praktinio mokymo bazę. Būsimieji viešbučių ir restoranų darbuotojai praktikuosis mokomajame Kauno senamiestyje įsikūrusiame viešbutyje ir restorane, kuriame vienu metu galima aptarnauti 50 svečių. Papietauti gali užsukti kiekvienas praeivis. Virėjų praktiniam mokymui įrengta visa reikiama įranga aprūpinta virtuvė. O mokomojoje parduotuvėje galima įsigyti mokinių pagamintų mėsos bei konditerijos gaminių, taip pat ir lietuviško kulinarinio paveldo gaminių - šakočių, natūraliai raugintos juodos duonos. Tokios mokomosios patalpos yra vienintelės ne tik Kauno regione, bet ir Lietuvoje.
Unikalia mokymo baze galės naudotis ir kitos švietimo įstaigos.Naujai įkurtuose centruose mokysis ne tiktai profesinės mokyklos mokiniai. Čia taip pat bus galima vesti technologijų pamokas bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams, kelti kvalifikaciją technologijų mokytojams, laikyti technologijų egzaminus, rengti technologijų konkursus.
Praktinį mokymą centruose galės atlikti ir kitų profesinių mokyklų mokiniai, bus teikiamos paslaugos profesinių mokyklų mokytojams ir verslo įmonėms rengiant seminarus, mokymus, konferencijas, konkursus, suaugusiųjų mokymo užsiėmimus.

Pagerank

Visos teisės saugomos. © www.birutevesaite.lt. E-sprendimas: Aurelija Lankelienė ir a4joomla.com