1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Naujienos

Trys šventės Dzūkijoje

Kovo 8-ąją dieną Simne, Alytaus rajone, vyko tradicinė Kaziuko mugė. Šįkart mugė buvo kaip niekuomet šventiška – buvo galima sveikinti ne tik su artėjančia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, bet ir su Tarptautine moters diena. Šventėje dalyvavo ir didelį būrį susirinkusių simniškių bei miestelio svečių atvyko pasveikinti ir LR Seimo narės Orinta Leiputė bei Birutė Vėsaitė. Seimo narės džiaugėsi gražiu renginiu, bendravo su savo produkcija prekiaujančiais amatininkais, ūkininkais, Simno žemės ūkio mokyklos, kaimo bendruomenių atstovais.

"Šios šventės proga visiems linkiu gražaus pavasario, o ūkininkams gerų ateinančių metų", - susirinkusius žmones nuo scenos sveikino Birutė Vėsaitė. Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai Seimo narėms taip pat spėjo aprodyti atnaujintą Simno kultūros centrą, kuriame zujo ant scenos lipti besiruošiančios kaimo kapelos.

Iš mugės Seimo narės vyko susitikti su Alytaus rajono skyriaus socialdemokratais. Skyriaus pirmininkas Vydas Baravykas džiaugėsi viešnių vizitu, linkėjo joms sėkmės Seimo pavasario sesijoje. Seimo narės kartu su bičiuliais vaišinosi žuviene, aptarė rajono aktualijas.

Pagerank

Visos teisės saugomos. © www.birutevesaite.lt. E-sprendimas: Aurelija Lankelienė ir a4joomla.com