1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Naujienos

Priešpilnatinis pseudopatriotų siautėjimas ir interneto patyčių tradicijos

Paskutinis mano pasisakymas apie Algirdo Paleckio sugrįžimą į politinę veiklą susilaukė cunamiškos komentarų bangos ir naujo internetinių patyčių etapo. Skaičiuojant paskutines dienas iki pilnaties, kaip mat atgyjo pseudopatriotų desantas ir jiems katutes plojančių ir ne per daug talentingus juokelius svaidančių interneto komentatorių armija. Nebesuspėju skaityti, komentuoti ar atsakinėti šiai pseudopatriotinei internetinių trolių armijai. O ir noro tam per daug neturiu – ši masė piktų žmonių moka skaityti ir vertinti tik tai, ką nori, o ne tai, kas pasakoma daugiau nei dviem sakiniais. Ilgiausias perskaitomas tekstas šiai masei tėra internetinio portalo antraštė. Nenuostabu, jog diskusijai tokioje neapykantos lavinoje vietos nelieka.

Taip būta ir po paskutinio mano komentaro, skirto Algirdo Paleckio pareiškimui, jog jis grįžta į politiką. Mieli, pilnaties paliesti pseudopatriotai, jeigu taip atidžiai sekate kiekvieną mano žingsnį, pasisakymą, iš kurių vėliau kuriate karikatūras, tai bent sekite juos iki galo. Cituoju tai, ką vakar pasakiau vienam iš šalies portalų – „Jis (Algirdas Paleckis) buvo prisiekęs kairysis – dėl mokesčių reformos, skurdo mažinimo. Sakyčiau, jis mano bendramintis. Bet jo pasisakymai apie Sausio 13-ąją yra didžioji jo klaida ir veikiausiai jis tai pripažįsta. Tai didžioji jo klaida, bet juk negali visą gyvenimą už tai kentėti.“ Ar ta mintis, jog A. Paleckio keliamos teorijos apie Sausio 13-ąją yra klaidingos ir atnešė jam didelę nemalonę, už kurią jis tikrai kentėjo, jums yra aiški? O tai, jog šis faktas neatima iš jo, kaip į veiklą grįžtančio politiko kairiųjų vertybių ir įsitikinimų? Tikriausiai ties čia, persikreipus veidui, Jūsų pseudopatriotinis mąstymas ir sustoja. Matyti tik juoda ir balta tapo populiaru ir sveikintina, o diskusija, nebijojimas slėpti nuomonės tapo tik interneto patyčių vertu bruožu.

Labai nemalonu, jog viešojoje erdvėje daugelis nuomonių tapo tabu. Priešpilnatiniai pseudopatriotai, klystate manydami, jog pajuokdami bandymus išsakyti jums nepatinkančią poziciją ar nuomonę ją nustumsite į šalį. Internetinės patyčios yra visai kaip pilnatis - veikia tik tuos, kurie ir taip kartais praranda ryšį su realybe.

 

 

Pagerank

Visos teisės saugomos. © www.birutevesaite.lt. E-sprendimas: Aurelija Lankelienė ir a4joomla.com